Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SS] gandar.pl Wybór Dynastii i nie tylko..:)


EnterGames

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ekipa Entergames prezentuje :)

Okno wyboru dynastii na gandar.pl i nie tylko:)

Wydajemy też dobre serwery więc zapraszamy do współpracy.

Serwer EASY/CHINA! Nowy gatunek nowa zabawa i ogromna reklama:)

Serwer sponsoruję turniej PL w LOL y2p.pl Zapraszamy;)

10752422097557721951.png

fd3kji.jpg


Wydawca:
EG

Autorzy projektu:
Hooltras
CaM
Teodor
Vide
Murilz

Wsparcie:
Chaoss
Patryk
Arsob
Arkadiusz
Małgosia :)

Reklama:
Gimper
...Inni (w sumie blisko 270tys subów na YT)


...

Gotowi?

...

1390144171-U592769.png


  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dość ładnie to wygląda ale moim zdaniem wybór postaci królestwa może być standardowy... nie będę grał na czymś z powodu fajnego wyboru królestwa no bez przesady... w którym i tak się znajduję 2 sekundy i nawet nie patrzę co tam jest. Bardziej mnie interesuje co się znajdzie na serwerze, jakie nowości itp. Tak więc dobrze wykonana praca ale zbędna ; P

Opublikowano

Dość ładnie to wygląda ale moim zdaniem wybór postaci królestwa może być standardowy... nie będę grał na czymś z powodu fajnego wyboru królestwa no bez przesady... w którym i tak się znajduję 2 sekundy i nawet nie patrzę co tam jest. Bardziej mnie interesuje co się znajdzie na serwerze, jakie nowości itp. Tak więc dobrze wykonana praca ale zbędna ; P

Dziękuję za miłe słowa dotyczące grafiki.

To jest pierwszy temat przybliżający Wam serwer Gandar.

Zapewne będzie wiele nowości opublikowanych..

a od specyfikacji serwera będzie Prezentacja

pierw w dziale "Zapowiedzi i dyskusje" a po starcie

"Publikacje serwerów". Wyczekujcie cierpliwie!

1390144171-U592769.png


Opublikowano

Cóż, powiem, że ciekawie to wygląda aczkolwiek na drugim obrazku szaman według mnie ciut odstaje, przez co rzuca się w oczy. Do reszty nie mam zastrzeżeń, miło, że tak ambitni ludzie tworzą rozbudowany projekt. :)

Opublikowano

robota murilza zawsz mnie zachwyca :P ale jak sie prosilem o sygne to przynajmniej tydzien przy czym obical i mi nie zrobil :(

noob

mi tam robi od razu... ^^

1390144171-U592769.png


Opublikowano

EnterGames i wszystko jasne.

Ekipa,która ma ambicje,pasje i fantazje i zapewniam wszystkich,że Gandar będzie świetną produkcją tejże wytwórni :)

Serdecznie polecam.

Opublikowano

Murilz - zajebisty człowiek o jakże zajebistym talencie do "cudowania" z różnymi obrazkami etc. W głębi, zawsze go podziwiałem i podziwiam nadal. Doceniam to co robi, a projekt Gandar.pl - mam żywą nadzieje, że będzie po prostu cudowny.

To tyle w temacie.

Polecam.

Opublikowano

EnterGames ? To ta grupka od Antissy. Tego wam nie zapomne, ale i tak mimo wszystko zagram. Mam nadzieje że będzie to serwer easy/medium z nacisnkiem na easy z dużą ilością eq . ;]

Opublikowano

Dodam, że system zapisywania haseł jest nieco inny niż wszędzie.

Logując się, mamy możliwość zapisania passów, klikając przycisk "zapisz".

Przy kolejnym wejściu do clienta są one już wpisane i wystarczy kliknąć "Zaloguj".

1390144171-U592769.png


Opublikowano

Widać że administracja, zainteresowała się wyglądem zewnętrznym klienta, i zajebiście Im to wyszło :) Murilz+Teodor = cudo.

Opublikowano

Dlaczego przy wyborze, w jednej mapie jest podświetlenie, a w drugim nie?

Serwer wygląda i zapowiada się dobrze :D, powodzenia w rozwinięciu serwera ;)

 

 

 

moze przez to ze jest wybrana?

 

Dokładnie tak jak mówi Indented.

jest ona zaznaczona, dlatego też jest podświetlona ;)

1390144171-U592769.png


Opublikowano

Grafika naprawde ładna , jednak wybór królestwa to zaledwie 3-10 sek.

Takie okno wyboru dynastii + wiele innych ulepszeń = wieele tygodni grania ^.^

1390144171-U592769.png


Opublikowano

Ciekawie się zapowiada :D. Lecz tak jak inni wyżej napisali "Bardziej mnie interesuje co się znajdzie na serwerze".

Niestety ciągnie się za wami "kolejka" serwerów (Bloodymt2, AntissaMt2 kilka innych oraz chyba najlepszy NexusMt2).

 

Oczywiście powodzenia ^^.

Opublikowano

chwalicie sie reklama serwera czy grafika?

Jesli grafika to spoko jesli reklama to tak czy inaczej jesli serwer bedzie zle zrobiony to gracze odejda.

table_name,9,10,11 from information_schema.tables

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...